Pelatut ottelut

11.3.2018 17:30
Ruoska - Miehet edustus12 - 4 » 9.3.2018 19:30
Miehet edustus - Ruoska5 - 6 »

Uutiset

23.9.2016Puimureilla uudet tuuletLue lisää »25.11.2015Seitsemän syytä saapua perjantaina peliin!Lue lisää »22.11.2015Wirmolle vihdoin kotivoittoLue lisää »

TILASTOPALVELU

http://floorball.fi/tulokset/

Wirmo Facebookissa ja Twitterissä





Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ

2-divisioona
PelaajaOMSPJ
Varjonen Markus 20388462
Varjonen Jani 201425396
Laine Olli 202413374
Laine Mikko 2012162827
Suvala Valtteri 19710174
Sainio Valtteri 2078159
Vahtera Niko 202121412
Varjonen Joel 2067130
Kärkkäinen Simo 204486
Aaltonen Niko 1952712
Pietilä Tino 203368
Koski Timi 201566
Heikelä Onni 194152
Lapila Roope 183030
Leinonen Jouko 162130
Tuominen Ville 201124
Vanhanen Roope 191124
Vainio Aleksi 200220
Larinen Jonne 161010

Playoffit
PelaajaOMSPJ
Laine Olli 22240
Laine Mikko 22130
Varjonen Jani 22020
Varjonen Markus 21120
Vahtera Niko 20220
Suvala Valtteri 21012
Koski Timi 20110
Varjonen Joel 20110
Vainio Aleksi 200012
Heikelä Onni 20002

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Varjonen Markus 25399482
Laine Olli 252615414
Varjonen Jani 231625416
Laine Mikko 2214173127
Suvala Valtteri 24810186
Vahtera Niko 222141612
Sainio Valtteri 2478159
Varjonen Joel 2568140
Kärkkäinen Simo 254486
Aaltonen Niko 2252712
Koski Timi 231676
Pietilä Tino 253368
Heikelä Onni 234154
Lapila Roope 223030
Leinonen Jouko 192130
Tuominen Ville 251124
Vanhanen Roope 211124
Vainio Aleksi 2402212
Larinen Jonne 191010