Pelatut ottelut

28.1.2018 14:00
C1-pojat (02) - HIFK6 - 9 » 20.1.2018 18:30
C1-pojat (02) - OLS7 - 11 »

Uutiset

25.8.2017SM -karsinnat, osa II (26.8.-27.8.2017)Lue lisää »21.8.2017SM -karsinnat 19.8.-20.8.2017Lue lisää »1.8.2017SM -Karsinnat kaudella 2017-2018Lue lisää »

TILASTOPALVELU

http://floorball.fi/tulokset/

Wirmo Facebookissa ja Twitterissä





Joukkueen tilastot


SM-Karsinta, C1-Pojat PC1VK-D
PelaajaOMSPJ
Hareja Jere 3111120
Rustholkarhu Niklas 31564
Kosonen Eemil 31340
Karjalainen Viljami 33030
Kesälä Santeri 33030
Kytöhonka Wilho 31120
Palmroth Niklas 30220
Lahti Joona 30220
Rippstein Kosti 30110
Vira Juuso 30002

SM-Karsinta, C1-Pojat PC1VK-5
PelaajaOMSPJ
Hareja Jere 23470
Rustholkarhu Niklas 22350
Kosonen Eemil 22132
Palmroth Niklas 21230
Karjalainen Viljami 22020
Laine Aleksi 22020
Kesälä Santeri 21122
Lahti Joona 21010
Sainio Santeri 20110
Jääskeläinen Valtteri 10110
Rippstein Kosti 20002

1. Divisioona
PelaajaOMSPJ
Hareja Jere 163616527
Kosonen Eemil 16206264
Rustholkarhu Niklas 141251729
Karjalainen Viljami 1679168
Rippstein Kosti 166101616
Kesälä Santeri 16871518
Kytöhonka Wilho 16510154
Palmroth Niklas 16311144
Lahti Joona 1548124
Vira Juuso 156286
Jääskeläinen Valtteri 1470714
Laine Aleksi 154374
Salmi Matias 160446
Tervonen Jonni 150220
Kaunisto Ilari 140220
Laine Martin 50110
Sainio Santeri 60002

C1-POJAT LRSS PC1-ELIT-KARS-04
PelaajaOMSPJ
Kanto Jesse 21344
Kallin Rasmus 23030
Lamminen Topi 22130
Markkanen Waltteri 21120
Kauppila Ilmari 20220
Laaksonen Miika 21010
Sainio Santeri 20002

C1-pojat LRSS PC1-21 Kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Kanto Jesse 44370
Lamminen Topi 41560
Aalto Eemeli 24040
Pietilä Miro 23142
Kallin Rasmus 21340
Sjöroos Matias 43032
Laaksonen Miika 41120
Laaksonen Jimi 41122
Sainio Santeri 40220
Niemi Roni 21010
Markkanen Waltteri 30110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Hareja Jere 205020707
Kosonen Eemil 202310336
Rustholkarhu Niklas 1814132733
Karjalainen Viljami 20129218
Kesälä Santeri 201181920
Palmroth Niklas 20315184
Rippstein Kosti 20611176
Kytöhonka Wilho 20610164
Lahti Joona 19510152
Kanto Jesse 1356114
Lamminen Topi 133690
Jääskeläinen Valtteri 1471814
Laine Aleksi 196284
Vira Juuso 196288
Kallin Rasmus 44370
Aalto Eemeli 64040
Pietilä Miro 23142
Salmi Matias 200446
Sjöroos Matias 63032
Laaksonen Miika 62130
Markkanen Waltteri 51230
Sainio Santeri 160334
Laaksonen Jimi 61122
Tervonen Jonni 190220
Kaunisto Ilari 180220
Kauppila Ilmari 60220
Niemi Roni 21010
Laine Martin 90110