Tulevat ottelut

28.1.2018 14:00
C1-pojat (02) - HIFK Ottelupaikka » 3.2.2018 17:00
C1-pojat (02) - Loiske Esport Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

20.1.2018 18:30
C1-pojat (02) - OLS7 - 11 » 7.1.2018 18:15
NST - C1-pojat (02)6 - 7 »

Uutiset

25.8.2017SM -karsinnat, osa II (26.8.-27.8.2017)Lue lisää »21.8.2017SM -karsinnat 19.8.-20.8.2017Lue lisää »1.8.2017SM -Karsinnat kaudella 2017-2018Lue lisää »

TILASTOPALVELU

http://floorball.fi/tulokset/

Wirmo Facebookissa ja Twitterissä





Joukkueen tilastot


SM-Karsinta, C1-Pojat PC1VK-D
PelaajaOMSPJ
Hareja Jere 3111120
Rustholkarhu Niklas 31564
Kosonen Eemil 31340
Karjalainen Viljami 33030
Kesälä Santeri 33030
Kytöhonka Wilho 31120
Palmroth Niklas 30220
Lahti Joona 30220
Rippstein Kosti 30110
Vira Juuso 30002

SM-Karsinta, C1-Pojat PC1VK-5
PelaajaOMSPJ
Hareja Jere 23470
Rustholkarhu Niklas 22350
Kosonen Eemil 22132
Palmroth Niklas 21230
Karjalainen Viljami 22020
Laine Aleksi 22020
Kesälä Santeri 21122
Lahti Joona 21010
Sainio Santeri 20110
Jääskeläinen Valtteri 10110
Rippstein Kosti 20002

1. Divisioona
PelaajaOMSPJ
Hareja Jere 153514497
Kosonen Eemil 15186244
Rustholkarhu Niklas 131251729
Karjalainen Viljami 1569158
Kytöhonka Wilho 15510154
Kesälä Santeri 15861418
Rippstein Kosti 15591416
Palmroth Niklas 15311144
Lahti Joona 1448124
Jääskeläinen Valtteri 1370714
Vira Juuso 145276
Laine Aleksi 144374
Salmi Matias 150446
Tervonen Jonni 140220
Kaunisto Ilari 130220
Laine Martin 50110
Sainio Santeri 60002

C1-POJAT LRSS PC1-ELIT-KARS-04
PelaajaOMSPJ
Kanto Jesse 21344
Kallin Rasmus 23030
Lamminen Topi 22130
Markkanen Waltteri 21120
Kauppila Ilmari 20220
Laaksonen Miika 21010
Sainio Santeri 20002

C1-pojat LRSS PC1-21 Kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Kanto Jesse 44370
Lamminen Topi 41560
Aalto Eemeli 24040
Pietilä Miro 23142
Kallin Rasmus 21340
Sjöroos Matias 43032
Laaksonen Miika 41120
Laaksonen Jimi 41122
Sainio Santeri 40220
Niemi Roni 21010
Markkanen Waltteri 30110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Hareja Jere 194918677
Kosonen Eemil 192110316
Rustholkarhu Niklas 1714132733
Karjalainen Viljami 19119208
Kesälä Santeri 191171820
Palmroth Niklas 19315184
Kytöhonka Wilho 19610164
Rippstein Kosti 19510156
Lahti Joona 18510152
Kanto Jesse 1356114
Lamminen Topi 133690
Jääskeläinen Valtteri 1371814
Laine Aleksi 186284
Vira Juuso 185278
Kallin Rasmus 44370
Aalto Eemeli 64040
Pietilä Miro 23142
Salmi Matias 190446
Sjöroos Matias 63032
Laaksonen Miika 62130
Markkanen Waltteri 51230
Sainio Santeri 160334
Laaksonen Jimi 61122
Tervonen Jonni 180220
Kaunisto Ilari 170220
Kauppila Ilmari 60220
Niemi Roni 21010
Laine Martin 90110