Tulevat ottelut

4.2.2018 10:00
D1-pojat (04) - SBS Masku sininen Ottelupaikka » 4.2.2018 15:00
D1-pojat (04) - Karhut Blue Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

13.1.2018 12:00
D1-pojat (04) - TPS Tigers7 - 1 » 13.1.2018 11:00
Salba Sininen - D1-pojat (04)4 - 3 »

TILASTOPALVELU

http://floorball.fi/tulokset/

Wirmo Facebookissa ja Twitterissä





Joukkueen tilastot


Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Martelius Joonatan 6117180
Pietilä Miro 5310130
Antola Saku 666120
Hellen Jace 583110
Vuorenpää Lauri 574110
Niemi Roni 673102
Koivistoinen Leevi 546100
Martelius Severi 65380
Matilainen Santeri 34260
Laaksonen Mico 23360
Puntala Joeli 64150
Tokoi Juuso 61340
Laaksonen Luukas 41340
Piilinen Roni 22130
Hyvärinen Artturi 31230
Varjonen Mikael 50112
Kylänpää Matti 10110

Ultimate Ears tournament 2017 eliittisarja
PelaajaOMSPJ
Antola Saku 664100
Puntala Joeli 61450
Niemi Roni 63140
Tokoi Juuso 61230
Kiuru Joonatan 62020

Ultimate Ears tournament 2017 kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Hellen Jace 67180
Matilainen Santeri 56280
Ahvenkoski Aleksi 61562
Alho Tomi 62240
Laaksonen Luukas 63032
Vuorenpää Lauri 62130
Ahvenkoski Erik 62130
Koivistoinen Leevi 61230
Kylänpää Matti 41120
Varjonen Mikael 60222
Kivimäki Kaapo 61010
Martelius Severi 60110

Haastajasarja
PelaajaOMSPJ
Pietilä Miro 61210222
Martelius Severi 6712190
Niemi Roni 465110
Vuorenpää Lauri 464106
Antola Saku 26390
Tokoi Juuso 44590
Matilainen Santeri 25382
Hellen Jace 26170
Laaksonen Luukas 42352
Kivimäki Kaapo 43140
Hyvärinen Artturi 61340
Koivistoinen Leevi 20440
Alho Tomi 43030
Varjonen Mikael 21010

Kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Matilainen Santeri 6106160
Pietilä Miro 6881613
Laaksonen Mico 3132154
Kiuru Joonatan 669150
Antola Saku 693120
Vuorenpää Lauri 657122
Salo Oskari 592110
Koivistoinen Leevi 683110
Niemi Roni 66390
Martelius Severi 53692
Puntala Joeli 64482
Tokoi Juuso 63582
Laaksonen Luukas 62685
Hellen Jace 67070
Laurila Nooa 24260
Vuoristo Daniel 21560
Ahvenkoski Erik 63250
Martelius Joonatan 41452
Kivimäki Kaapo 61230
Alho Tomi 61230
Piilinen Roni 11230
Varjonen Mikael 20220
Koski Sara 21010
Keskitalo Oskari 60110
Kylänpää Matti 40110
Andersson Riku 10110
Koski Eerika 10112

Eliittikarsinta
PelaajaOMSPJ
Hellen Jace 683110
Vuoristo Daniel 37292
Laaksonen Mico 66282
Antola Saku 63580
Kiuru Joonatan 55270
Kivimäki Kaapo 65160
Vuorenpää Lauri 64262
Matilainen Santeri 64260
Salo Oskari 64264
Laurila Nooa 33250
Pietilä Miro 623510
Koivistoinen Leevi 61340
Kylänpää Matti 61346
Martelius Severi 62132
Tokoi Juuso 61230
Puntala Joeli 60332
Alho Tomi 60330
Laaksonen Luukas 62020
Koski Sara 31120
Piilinen Roni 21120
Varjonen Mikael 60220
Niemi Roni 61010
Ahvenkoski Erik 61010
Niemi Ronja 11010
Keskitalo Oskari 60110
Martelius Joonatan 60004

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pietilä Miro 2325315625
Antola Saku 263021510
Hellen Jace 25368440
Matilainen Santeri 222915442
Vuorenpää Lauri 2724184210
Martelius Severi 291723404
Niemi Roni 282312352
Koivistoinen Leevi 251418320
Laaksonen Mico 11227296
Tokoi Juuso 281017272
Kiuru Joonatan 191311240
Martelius Joonatan 161211236
Laaksonen Luukas 261012229
Puntala Joeli 24912214
Salo Oskari 11134174
Vuoristo Daniel 687152
Kivimäki Kaapo 23104140
Alho Tomi 2767130
Laurila Nooa 574110
Ahvenkoski Erik 196390
Piilinen Roni 54480
Kylänpää Matti 152686
Varjonen Mikael 211784
Hyvärinen Artturi 182570
Ahvenkoski Aleksi 111562
Koski Sara 52130
Keskitalo Oskari 230220
Niemi Ronja 21010
Andersson Riku 220110
Koski Eerika 20112