Tulevat ottelut

20.1.2018 15:00
E2-pojat (07) - Ruoska Ottelupaikka » 20.1.2018 18:00
E2-pojat (07) - SB Naantali valk. Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

14.1.2018 12:00
E2-pojat (07) - FBC Turku4 - 8 » 14.1.2018 10:00
E2-pojat (07) - TPS Wild valk.7 - 7 »

TILASTOPALVELU

http://floorball.fi/tulokset/

Wirmo Facebookissa ja Twitterissä





Joukkueen tilastot


Ilves cup
PelaajaOMSPJ
Hänti Rasmus 43140
Paakkinen Eeli 41230
Berg Niklas 41230
Heikkilä Mikael 41120
Leino Aaro 41010
Mäkilä Carlos 41010
Saarinen Veeti 41010

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 81627430
Sainio Niilo 6119200
Hellen Jace 2113140
Berg Niklas 864100
Mäkilä Carlos 35380
Sainio Miro 84480
Heikkilä Mikael 55160
Paakkinen Eeli 25160
Tarvainen Jere 82350
Saarinen Veeti 71450
Kytöhonka Arthur 40550
Varjonen Mikael 24040
Sainio Oliver 33030
Koivistoinen Leevi 13030
Berg Miikka 41010
Laihinen Joonas 21010
Uoti Samu 11010
Mäkilä Aleksi 40110

Iloa floorball cup
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 5141150
Sainio Niilo 54370
Sainio Miro 50550
Paakkinen Eeli 52240
Leino Aaro 51230
Mattila Jere 50330
Berg Niklas 52020
Saarinen Veeti 51120
Tarvainen Jere 51010
Nuolio Miska 50110

Iloa floorball Cup kilpa
PelaajaOMSPJ
Hellen Jace 6189270
Hyvärinen Artturi 648120
Sainio Niilo 64370
Berg Niklas 63470
Varjonen Mikael 64150
Paakkinen Eeli 61230
Sainio Miro 61120
Nuolio Miska 60220
Aaltonen Mirko 61010
Tarvainen Jere 61010
Kytöhonka Arthur 61010
Saarinen Veeti 60110

Karhu Cup
PelaajaOMSPJ
Hellen Jace 4195240
Sainio Niilo 488160
Kytöhonka Arthur 46390
Heikkilä Mikael 45490
Varjonen Mikael 46280
Sainio Miro 43360
Saarinen Veeti 40550
Tarvainen Jere 40330
Hyvärinen Artturi 40220
Berg Niklas 41010
Nuolio Miska 40110

E2 pojat haastajasarjan alkusarja
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 393120
Saarinen Veeti 54480
Sainio Niilo 24370
Laihinen Joonas 52240
Sainio Miro 22240
Sainio Oliver 23030
Berg Miikka 52130
Berg Niklas 52130
Nurminen Rasmus 21230
Tarvainen Jere 50330
Lundelin Jesse 50220
Heikkilä Mikael 41010
Hakala Miska 30110

E2 pojat eliittikarsinta
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 51310232
Sainio Niilo 586140
Uoti Samu 44370
Mäkilä Carlos 55160
Tarvainen Jere 53362
Berg Niklas 52242
Heikkilä Mikael 52130
Sainio Miro 51230
Saarinen Veeti 50330
Kytöhonka Arthur 31122
Nuolio Miska 50110

E2 pojat kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 3104140
Sainio Niilo 568140
Uoti Samu 54480
Sainio Miro 53250
Mäkisuvio Mikko 32130
Kytöhonka Arthur 32130
Heikkilä Mikael 22130
Tarvainen Jere 50330
Laihinen Joonas 22020
Saarinen Veeti 51120
Mäkilä Aleksi 50220
Berg Niklas 51010

E2 pojat haastajasarja
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 2136192
Sainio Niilo 14480
Heikkilä Mikael 23252
Hänti Rasmus 23250
Saarinen Veeti 21230
Tarvainen Jere 20330
Berg Miikka 21120
Berg Niklas 21120
Sainio Oliver 10220
Lundelin Jesse 21010
Sainio Miro 11010

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 3679611404
Sainio Niilo 344944930
Hellen Jace 124817650
Sainio Miro 361519340
Berg Niklas 441914332
Saarinen Veeti 43921300
Heikkilä Mikael 331910292
Tarvainen Jere 40718252
Kytöhonka Arthur 201010202
Varjonen Mikael 12143170
Paakkinen Eeli 1797160
Uoti Samu 1097160
Mäkilä Carlos 15114150
Hänti Rasmus 126390
Sainio Oliver 176280
Laihinen Joonas 205270
Berg Miikka 244260
Nuolio Miska 390550
Leino Aaro 92240
Koivistoinen Leevi 23030
Mäkisuvio Mikko 32130
Lundelin Jesse 181230
Nurminen Rasmus 21230
Mäkilä Aleksi 180330
Mattila Jere 90330
Aaltonen Mirko 161010
Hakala Miska 110110