Pelatut ottelut

20.5.2018
E2-pojat (07) - Karhut white1 - 5 » 20.5.2018
E2-pojat (07) - Pirkat blue0 - 11 »

TILASTOPALVELU

http://floorball.fi/tulokset/

Wirmo Facebookissa ja Twitterissä





Joukkueen tilastot


Ilves cup
PelaajaOMSPJ
Hänti Rasmus 43140
Paakkinen Eeli 41230
Berg Niklas 41230
Heikkilä Mikael 41120
Leino Aaro 41010
Mäkilä Carlos 41010
Saarinen Veeti 41010

Harjoitusottelut
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 92130512
Sainio Niilo 71412260
Hellen Jace 2113140
Berg Niklas 964100
Mäkilä Carlos 45380
Sainio Miro 94480
Heikkilä Mikael 55160
Paakkinen Eeli 35160
Tarvainen Jere 82350
Saarinen Veeti 71450
Kytöhonka Arthur 40550
Varjonen Mikael 24040
Sainio Oliver 43030
Koivistoinen Leevi 13030
Berg Miikka 51010
Laihinen Joonas 21010
Uoti Samu 11010
Mäkilä Aleksi 50110

Iloa floorball cup
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 5141150
Sainio Niilo 54370
Sainio Miro 50550
Paakkinen Eeli 52240
Leino Aaro 51230
Mattila Jere 50330
Berg Niklas 52020
Saarinen Veeti 51120
Tarvainen Jere 51010
Nuolio Miska 50110

Iloa floorball Cup kilpa
PelaajaOMSPJ
Hellen Jace 6189270
Hyvärinen Artturi 648120
Sainio Niilo 64370
Berg Niklas 63470
Varjonen Mikael 64150
Paakkinen Eeli 61230
Sainio Miro 61120
Nuolio Miska 60220
Aaltonen Mirko 61010
Tarvainen Jere 61010
Kytöhonka Arthur 61010
Saarinen Veeti 60110

Karhu Cup
PelaajaOMSPJ
Hellen Jace 4195240
Sainio Niilo 488160
Kytöhonka Arthur 46390
Heikkilä Mikael 45490
Varjonen Mikael 46280
Sainio Miro 43360
Saarinen Veeti 40550
Tarvainen Jere 40330
Hyvärinen Artturi 40220
Berg Niklas 41010
Nuolio Miska 40110

E2 pojat haastajasarjan alkusarja
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 393120
Saarinen Veeti 54480
Sainio Niilo 24370
Laihinen Joonas 52240
Sainio Miro 22240
Sainio Oliver 23030
Berg Miikka 52130
Berg Niklas 52130
Nurminen Rasmus 21230
Tarvainen Jere 50330
Lundelin Jesse 50220
Heikkilä Mikael 41010
Hakala Miska 30110

E2 pojat eliittikarsinta
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 51310232
Sainio Niilo 586140
Uoti Samu 44370
Mäkilä Carlos 55160
Tarvainen Jere 53362
Berg Niklas 52242
Heikkilä Mikael 52130
Sainio Miro 51230
Saarinen Veeti 50330
Kytöhonka Arthur 31122
Nuolio Miska 50110

E2 pojat kilpasarja
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 1252237514
Sainio Niilo 142022420
Mäkisuvio Mikko 12108180
Uoti Samu 995142
Sainio Miro 1247110
Mäkilä Aleksi 1147110
Mäkilä Carlos 124370
Saarinen Veeti 123470
Heikkilä Mikael 33140
Berg Niklas 112240
Nuolio Miska 140442
Tarvainen Jere 100440
Kytöhonka Arthur 32130
Laihinen Joonas 22020

E2 pojat haastajasarja
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 1155207516
Heikkilä Mikael 132315386
Berg Niklas 162413372
Sainio Niilo 82314370
Saarinen Veeti 11515200
Lundelin Jesse 1678154
Nurminen Rasmus 966120
Hänti Rasmus 647110
Berg Miikka 1338110
Sainio Miro 54590
Tarvainen Jere 61782
Laihinen Joonas 104370
Sainio Oliver 112244
Nuolio Miska 101340

E2 pojat karsinta ylialueelliseen haastajasarjan loppuhuipentumaan
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 2102120
Sainio Miro 21890
Sainio Niilo 22132
Heikkilä Mikael 21010

E2 pojat haastajasarjan ylialueellinen loppuhuipentuma
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 2111120
Sainio Niilo 21560
Saarinen Veeti 20330
Heikkilä Mikael 22020
Sainio Miro 20220
Laihinen Joonas 20110
Sainio Oliver 20002

Mikko Kohonen cup
PelaajaOMSPJ
Heikkilä Mikael 63030
Nurminen Rasmus 63030
Sainio Miro 21230
Saarinen Veeti 21230
Laihinen Joonas 62020
Berg Niklas 62020
Mäkisuvio Mikko 22020
Nuolio Miska 60110
Lundelin Jesse 60110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Hyvärinen Artturi 5918910028934
Sainio Niilo 5588771652
Berg Niklas 754528734
Heikkilä Mikael 554623696
Hellen Jace 124817650
Sainio Miro 542141620
Saarinen Veeti 651642580
Tarvainen Jere 55823314
Mäkilä Carlos 25157220
Uoti Samu 14148222
Mäkisuvio Mikko 14128200
Kytöhonka Arthur 201010202
Nurminen Rasmus 18108180
Lundelin Jesse 43711184
Varjonen Mikael 12143170
Laihinen Joonas 40116170
Paakkinen Eeli 1897160
Hänti Rasmus 2378150
Berg Miikka 4969150
Nuolio Miska 67113142
Mäkilä Aleksi 2648120
Sainio Oliver 3882106
Leino Aaro 92240
Koivistoinen Leevi 23030
Mattila Jere 90330
Aaltonen Mirko 181010
Hakala Miska 270110