Pelatut ottelut

8.4.2018 17:00
C-tytöt (03-04) - PSS6 - 3 » 7.4.2018 18:00
PSS - C-tytöt (03-04)6 - 3 »

Uutiset

13.3.2018C-tytöille runkosarjan toinen sijaLue lisää »6.3.2018C-tyttöjen aluesarja päätökseenLue lisää »22.8.2017C-tytöt SM-sarjaan!Lue lisää »

TILASTOPALVELU

http://floorball.fi/tulokset/

Wirmo Facebookissa ja Twitterissä





Joukkueen tilastot


SM-playoff
PelaajaOMSPJ
Pietilä Olivia 6108182
Pietilä Emilia 6106162
Aydemir Melisa 648122
Koski Eerika 674110
Vaitiniemi Emmi 647110
Kallunen Linnea 64260
Sillanpää Sara-Essi 63360
Niemi Ronja 63252
Arvela Emma 63032
Aho Neela 61230
Kyrölä Alina 62020
Luostarinen Jessica 62022
Alagoda Mira 60222
Niemi Alina 60112
Koski Sara 60110

SM-runkosarja
PelaajaOMSPJ
Pietilä Olivia 181327402
Pietilä Emilia 181119302
Niemi Ronja 181910290
Koski Eerika 16168240
Aydemir Melisa 18136190
Vaitiniemi Emmi 1894132
Stenij Sarah 1646100
Kallunen Linnea 164482
Aho Neela 183472
Sillanpää Sara-Essi 163362
Luostarinen Jessica 184044
Arvela Emma 182242
Koski Sara 180330
Alagoda Mira 181122
Niemi Alina 180110

LR/SS Jatkosarja
PelaajaOMSPJ
Koivunen Vilja 1279160
Karvonen Martina 11104140
Karvonen Iida 1083110
Kallunen Lydia 856110
Lindroos Milla 1238114
Salonen Emilia 12100104
Kyrölä Alina 46280
Lähde Jolina 62460
Ranne Jenna 111562
Laihinen Saara 103250
Pihlman Oona-Veera 72240
Raunio Vilja 61230
Lindroos Inka-Sofia 61232
Kiuru Juliana 110330
Eeva Emmi 122020
Nurminen Roosa 110222
Lemmetyinen Nina 121010
Karjalainen Jenna 120112

LR Aluesarja
PelaajaOMSPJ
Kallunen Lydia 664100
Kyrölä Alina 62462
Koivunen Vilja 62132
Karvonen Martina 61120
Salonen Emilia 61124
Ranne Jenna 61122
Raunio Vilja 61010
Laihinen Saara 61010
Lemmetyinen Nina 61010
Lindroos Milla 61010
Karvonen Iida 61010
Eeva Emmi 60112
Karjalainen Jenna 60110
Pihlman Oona-Veera 60110

C-tyttöjen SM-karsinta
PelaajaOMSPJ
Niemi Ronja 382100
Pietilä Olivia 319100
Kallunen Linnea 35050
Koski Eerika 32350
Arvela Emma 33030
Stenij Sarah 32130
Pietilä Emilia 30220
Alagoda Mira 31010
Luostarinen Jessica 31010
Vaitiniemi Emmi 31012
Aydemir Melisa 30110
Karvonen Iida 30110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pietilä Olivia 272444684
Pietilä Emilia 272127484
Niemi Ronja 273014442
Koski Eerika 252515400
Aydemir Melisa 271715322
Vaitiniemi Emmi 271411254
Kallunen Lydia 151110210
Kallunen Linnea 25136192
Koivunen Vilja 19910192
Karvonen Martina 17115160
Kyrölä Alina 20106162
Karvonen Iida 1994130
Stenij Sarah 2267130
Salonen Emilia 18111128
Sillanpää Sara-Essi 2566122
Lindroos Milla 1848124
Arvela Emma 2782104
Aho Neela 2746102
Ranne Jenna 182684
Luostarinen Jessica 287076
Laihinen Saara 184260
Lähde Jolina 62460
Alagoda Mira 272354
Pihlman Oona-Veera 132350
Raunio Vilja 222240
Koski Sara 270440
Eeva Emmi 182132
Lindroos Inka-Sofia 61232
Kiuru Juliana 180330
Lemmetyinen Nina 182020
Niemi Alina 280222
Karjalainen Jenna 180222
Nurminen Roosa 170222