Tulevat ottelut

20.1.2018 13:00
C-tytöt (03-04) - SB Naantali Ottelupaikka » 20.1.2018 13:00
OLS - C-tytöt (03-04) Ottelupaikka »

Pelatut ottelut

6.1.2018 16:20
02-Jyväskylä - C-tytöt (03-04)1 - 3 » 6.1.2018 15:00
C-tytöt (03-04) - PöU 6 - 4 »

Uutiset

22.8.2017C-tytöt SM-sarjaan!Lue lisää »7.8.2017C-tytöt voitokkaina Loisto cupissaLue lisää »

TILASTOPALVELU

http://floorball.fi/tulokset/

Wirmo Facebookissa ja Twitterissä





Joukkueen tilastot


SM-runkosarja
PelaajaOMSPJ
Pietilä Olivia 12818260
Niemi Ronja 12166220
Pietilä Emilia 12414180
Aydemir Melisa 12112130
Koski Eerika 1075120
Vaitiniemi Emmi 128192
Stenij Sarah 122460
Kallunen Linnea 122462
Sillanpää Sara-Essi 122352
Aho Neela 121232
Luostarinen Jessica 122024
Arvela Emma 121122
Alagoda Mira 120110
Niemi Alina 120110
Koski Sara 120110

LR/SS Jatkosarja
PelaajaOMSPJ
Karvonen Iida 45160
Kallunen Lydia 43360
Karvonen Martina 45050
Lindroos Milla 41452
Koivunen Vilja 42240
Kyrölä Alina 22130
Eeva Emmi 42020
Laihinen Saara 21120
Raunio Vilja 40220
Kiuru Juliana 40110
Ranne Jenna 40110
Salonen Emilia 40002

LR Aluesarja
PelaajaOMSPJ
Kallunen Lydia 664100
Kyrölä Alina 62462
Koivunen Vilja 62132
Karvonen Martina 61120
Salonen Emilia 61124
Ranne Jenna 61122
Raunio Vilja 61010
Laihinen Saara 61010
Lemmetyinen Nina 61010
Lindroos Milla 61010
Karvonen Iida 61010
Eeva Emmi 60112
Karjalainen Jenna 60110
Pihlman Oona-Veera 60110

C-tyttöjen SM-karsinta
PelaajaOMSPJ
Niemi Ronja 382100
Pietilä Olivia 319100
Kallunen Linnea 35050
Koski Eerika 32350
Arvela Emma 33030
Stenij Sarah 32130
Pietilä Emilia 30220
Alagoda Mira 31010
Luostarinen Jessica 31010
Vaitiniemi Emmi 31012
Aydemir Melisa 30110
Karvonen Iida 30110

Yhteensä
PelaajaOMSPJ
Pietilä Olivia 15927360
Niemi Ronja 15248320
Pietilä Emilia 15416200
Koski Eerika 1398170
Kallunen Lydia 1197160
Aydemir Melisa 15113140
Kallunen Linnea 1574112
Vaitiniemi Emmi 1591104
Stenij Sarah 154590
Kyrölä Alina 84592
Karvonen Iida 136280
Karvonen Martina 106170
Koivunen Vilja 114372
Lindroos Milla 102462
Arvela Emma 154152
Sillanpää Sara-Essi 152352
Luostarinen Jessica 163034
Eeva Emmi 102132
Laihinen Saara 82130
Aho Neela 151232
Ranne Jenna 111232
Raunio Vilja 101230
Alagoda Mira 151120
Salonen Emilia 101126
Lemmetyinen Nina 101010
Niemi Alina 160110
Koski Sara 150110
Karjalainen Jenna 100110
Kiuru Juliana 100110
Pihlman Oona-Veera 70110