C2-pojat (04) Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
25.08.2019 C1-poikien SM-Karsinta Pirkkala SBS Wirmo - Pirkat/ClassicRed/MerikoskiSBTWarriors
24.08.2019 C1-poikien SM-Karsinta Pirkkala SBS Wirmo - Pirkat/ClassicRed/MerikoskiSBTWarriors
16.04.2019 C2-poikien SM-sarja Mosahalli EräViikingit - SBS Wirmo
14.04.2019 C2-poikien SM-sarja HaNi-Halli SBS Wirmo - EräViikingit
13.04.2019 C2-poikien SM-sarja Mosahalli EräViikingit - SBS Wirmo
07.04.2019 C2-poikien SM-sarja Esport Areena Oilers NG - SBS Wirmo
06.04.2019 C2-poikien SM-sarja HaNi-Halli SBS Wirmo - Oilers NG
30.03.2019 C1-poikien playoffkarsinta Nallisport OLS - SBS Wirmo
23.03.2019 C2-poikien SM-sarja HaNi-Halli SBS Wirmo - OLS
10.03.2019 C2-poikien SM-sarja HaNi-Halli SBS Wirmo - YPA
03.03.2019 C2-poikien eliittisarja Hemmingin Liikuntahalli SBS Wirmo - Happee
03.03.2019 C2-poikien eliittisarja Hemmingin Liikuntahalli SBS Wirmo - Ilves II
02.03.2019 C1-poikien eliittisarja Sport Garden Turku FBC Turku 1 - SBS Wirmo
02.03.2019 C1-poikien eliittisarja Sport Garden Turku SBS Wirmo - KaKo
27.02.2019 C2-poikien SM-sarja Mosahalli EräViikingit - SBS Wirmo
23.02.2019 C2-poikien SM-sarja Sport Garden Turku FBC Turku - SBS Wirmo
23.02.2019 C1-poikien eliittikarsinta Autocenter Areena Nokian KRP - SBS Wirmo
23.02.2019 C2-poikien eliittisarja AutoCenter Areena SBS Wirmo - TPS
16.02.2019 C1-poikien eliittisarja Säkylähalli SBS Wirmo - OU
16.02.2019 C1-poikien eliittisarja Säkylähalli SBS Wirmo - Salba Sininen
09.02.2019 C2-poikien SM-sarja Elenia Areena Steelers - SBS Wirmo
03.02.2019 C2-poikien SM-sarja HaNi-Halli SBS Wirmo - Oilers NG
03.02.2019 C2-poikien eliittisarja Rauman Kauppaoppilaitos Salba - SBS Wirmo
03.02.2019 C2-poikien eliittisarja Rauman Kauppaoppilaitos SBS Wirmo - Classic II
02.02.2019 C1-poikien eliittisarja Killerin liikuntakeskus Happee Valkoinen - SBS Wirmo
02.02.2019 C1-poikien eliittisarja Killerin Liikuntakeskus Nokian KRP - SBS Wirmo
27.01.2019 C2-poikien SM-sarja Salpahalli Lasb ed. - SBS Wirmo
20.01.2019 C1-poikien eliittisarja Spiral-halli Tampere SBT PaPo - SBS Wirmo
20.01.2019 C1-poikien eliittisarja Spiral-Halli Tampere KaKo - SBS Wirmo
20.01.2019 C2-poikien SM-sarja Pirkkalan Vapaa-aikakeskus Pirkat - SBS Wirmo
13.01.2019 C2-poikien eliittisarja Leaf-Areena KooVee mustat 05 - SBS Wirmo
13.01.2019 C2-poikien eliittisarja Leaf-Areena Happee - SBS Wirmo
12.01.2019 C2-poikien SM-sarja Ylöjärven Liikuntakeskus YPA - SBS Wirmo
06.01.2019 C2-poikien SM-sarja HaNi-Halli SBS Wirmo - Pirkat
05.01.2019 C1-poikien eliittisarja HaNi-Halli SBS Wirmo - Nokian KRP
05.01.2019 C1-poikien eliittisarja HaNi-Halli SBS Wirmo - FBC Turku 1
16.12.2018 C2-poikien SM-sarja HaNi-Halli SBS Wirmo - Lasb ed.
16.12.2018 C2-poikien eliittisarja Spiral-halli Tampere Ilves II - SBS Wirmo
16.12.2018 C2-poikien eliittisarja Spiral-halli Tampere SBS Wirmo - Nokian KRP
09.12.2018 C1-poikien eliittisarja Rauman Kauppaoppilaitos Oripään Urheilijat - SBS Wirmo
09.12.2018 C1-poikien eliittisarja Rauman Kauppaoppilaitos Salba Sininen - SBS Wirmo
07.12.2018 C2-poikien SM-sarja HaNi-Halli SBS Wirmo - Fbc Turku
02.12.2018 C2-poikien SM-sarja Esport Areena Oilers NG - SBS Wirmo
02.12.2018 C2-poikien eliittisarja Rauman Kauppaoppilaitos TPS - SBS Wirmo
02.12.2018 C2-poikien eliittisarja Rauman Kauppaoppilaitos SBS Wirmo - Salba
25.11.2018 C1-poikien eliittisarja Oripään Urheilutalo SBS Wirmo - SBT PaPo
25.11.2018 C1-poikien eliittisarja Oripään Urheilutalo SBS Wirmo - Happee
23.11.2018 C2-poikien SM-sarja HaNi-Halli SBS Wirmo - Steelers
17.11.2018 C2-poikien eliittisarja Killerin Liikuntakeskus SBS Wirmo - Koovee mustat 05
17.11.2018 C2-poikien eliittisarja Killerin Liikuntakeskus Classic II - SBS Wirmo
15.11.2018 C2-poikien SM-sarja HaNi-Halli SBS Wirmo - EräViikingit
11.11.2018 C2-poikien SM-sarja Nallisport Oulu OLS - SBS Wirmo
11.11.2018 C2-poikien SM-sarja Nallisport Oulu SBS Wirmo - Merikoski SBT
04.11.2018 C1-poikien eliittikarsinta Kemiran PH SBS Wirmo - KeikY
04.11.2018 C1-poikien eliittikarsinta Kemiran PH SBS Wirmo - FBC Turku 2
28.10.2018 C2-poikien SM-sarja Porvoo SBH SBS Wirmo - Nibacos
28.10.2018 Eliittikarsinta Kirkassilmä Areena, Forssa SBS Wirmo - Pirkat White
28.10.2018 Eliittikarsinta Kirkassilmä Areena, Forssa SBS Wirmo - Nokian KRP
28.10.2018 C2-poikien SM-sarja Porvoo SBH PSS - SBS Wirmo
27.10.2018 C1-poikien eliittikarsinta Hemmingin koulu, Masku SBS Wirmo - Happee Valkoinen
27.10.2018 C1-poikien eliittikarsinta Hemmingin koulu, Masku Nokian KRP - SBS Wirmo
07.10.2018 C2-poikien SM-sarja Hemmingin koulu, Masku Indians - SBS Wirmo
07.10.2018 C2-poikien SM-sarja Hemmingin koulu, Masku SBS Wirmo - Karhut
06.10.2018 C1-poikien eliittikarsinta Tietotien lukio, Valkeakoski SC Weikot Haukat - SBS Wirmo
06.10.2018 C1-poikien eliittikarsinta Tietotien lukio, Valkeakoski SBS Wirmo - OU
29.09.2018 C2-poikien SM-sarja Sport Garden Turku Koovee - SBS Wirmo
29.09.2018 Eliittikarsinta HaNi-Halli Kapa-65 - SBS Wirmo
29.09.2018 C2-poikien SM-sarja Sport Garden Turku SBS Wirmo - Classic
29.09.2018 Eliittikarsinta HaNi-Halli FOSU - SBS Wirmo
23.09.2018 Treenipelit HaNi-Halli SBS Wirmo - Salba
23.09.2018 Treenipelit HaNi-Halli UHV Bulls C1 - SBS Wirmo
23.09.2018 Treenipelit HaNi-Halli SBS Masku D1 - SBS Wirmo
23.09.2018 Treenipelit HaNi-Halli SBS Wirmo - SBS Lieto
16.09.2018 Mestareiden Cup 2018 Leaf Areena Oilers NG - SBS Wirmo
16.09.2018 Mestareiden Cup 2018 Leaf Areena EräViikingit Pohjoinen - SBS Wirmo
16.09.2018 Mestareiden Cup 2018 Leaf Areena FBC Turku - SBS Wirmo
15.09.2018 Mestareiden Cup 2018 Leaf Areena Blackbirds - SBS Wirmo
15.09.2018 Mestareiden Cup 2018 Leaf Areena FBT Karhut - SBS Wirmo
15.09.2018 Mestareiden Cup 2018 Leaf Areena Steelers - SBS Wirmo
15.09.2018 Mestareiden Cup 2018 Leaf Areena PSS Musta - SBS Wirmo
12.09.2018 Treenipelit HaNI-Halli SBS Wirmo - SBS Littoinen
07.09.2018 Treenipelit HaNi-Halli SBS Wirmo - UHV Bulls C1
C2-pojat (04)
«  Lokakuu   »
Kategoriat