Hallitus
Matti Vira
Puheenjohtaja
Seuran rahastonhoitaja, C-, B-, A -pojat ja Miesten Aikuisjoukkueet
Puh. 0400995765
Sposti matti.vira@gmail.com


Marja-Liisa Korsimo-Niemi
Varapuheenjohtaja
Seuran rahastonhoitaja, Joukkueenjohtajien ohjaus
Puh. 0405440550
Sposti ml.korsimoniemi@gmail.com


Janita Tuittu
Hallituksen jäsen
Sihteeri, H-, G-, F-, E-, D -pojat
Puh. p.0503425903
Sposti janita.tuittu@gmail.com


Jani Kiuru
Hallituksen jäsen
C-, B-, A -tytöt, Naisten Aikuisjoukkueet
Puh. 0408286274
Sposti jani.kiuru@j-mkiuru.fi


Janne Lintupuro
Hallituksen jäsen
H-, G-, F-, E-, D -tytöt
Puh. 0407116224
Sposti janne.lintupuro@nit.fi


Sanna Ritanummi
Hallituksen jäsen
Media, Lasten Kerhot
Puh. 0505631320
Sposti sanna.ritanummi@gmail.com


Jalmiina Lehtonen
Hallituksen jäsen
Media, Lasten Kerhot
Puh. 0503502098
Sposti jalmiina.lehtonen@gmail.com


Rami Laaksonen
Hallituksen jäsen
Puh. 0405199242
Sposti rami.laaksonen1@gmail.com


Juha Hyvärinen
Hallituksen jäsen
Puh. 0458636812
Sposti vslaaturakennus@gmail.com


Marko Aalto
Hallituksen jäsen
Puh. 0405646322
Sposti raakamake4@gmail.com

   
Lisää uutisia
Salibandyseura Wirmo Ry
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kategoriat